Černý Pátek 2021 Nabídky & Slevy

BLACK FRIDAY 2021 JE SKORO ZDE

Black Friday je za dveřmi a obchody již připravují své nejlepší nabídky pro spotřebitele, aby při svých nákupech ušetřili spoustu peněz. V letošním roce se slavný Black Friday uskuteční 26. listopadu a nabídne vše, od skvělých slev na techniku po nejnižší ceny módy a doplňků nebo domácích spotřebičů. Připravte se chytit nabídky hned, jak budou v tento Black Friday spuštěny!

Tiendeo Top nabízí za Black Friday

Nejlepší zúčastněné obchody v Black Friday

Logo Lidl
Logo IKEA
Logo Globus
Logo Makro
Logo Datart
Logo JYSK
Logo O2
Logo Euronics
Logo Okay
Logo Dr. Max
Logo Tesco
Logo Kaufland
Logo A3 sport
Logo Orsay
Logo Decathlon
Logo Hornbach
Logo Möbelix
Logo Albert
Logo T.S. Bohemia
Logo Billa
Logo Planeo Elektro

CO JE TO BLACK FRIDAY?

Black Friday pochází z Ameriky a vždy se koná první pátek po Díkůvzdání. Ačkoliv Black Friday se poprvé objevil v minulém století, od roku 2005 byl jeho růst exponenciální, rozšířil se po celé Evropě a stal se přední světovou komerční akcí.

Mnoho spotřebitelů netrpělivě očekává příchod tohoto data, aby využilo spousty nabídek od mnohých obchodů a značek. Plánují své nákupy, aby získali zboží, které potřebují, odstartovali vánoční nákupy, nebo prostě koupili výrazně zlevněný produkt, který ani neplánovali koupit.


KDY JE BLACK FRIDAY?

Letos se Black Friday uskuteční 26. listopadu. Během posledních několika let se stalo běžnou praxí začít nabízet slevy a propagační akce více či méně jeden týden předem a také si tuto akci užít následující víkend, známý jako Černý víkend.


MALOOBCHODY, KTERÉ SE ÚČASTNÍ ČERNÉHO PÁTKU 2021

Rok od roku se této akce účastní více a více maloobchodů a značek a nabízejí neuvěřitelné slevy. E-shopy i kamenné obchody chtějí svým zákazníkům nabídnout nejlepší slevy a propagační akce. Proto si velké řetězce jako Planeo Elektro, Kaufland, Rossmann nebo Möbelix nechtějí nechat ujít příležitost snížit v tento den své ceny ve prospěch zákazníků.

Kromě toho existují některé maloobchody, které již zahájily kampaň s nabídkami a slevami. Právě teď najdete skvělé nabídky u některých prodejců, jako je Okay, T.S. Bohemia nebo Ageo, a můžete začít šetřit.


JAKÉ MŮŽEME OČEKÁVAT NABÍDKY?

Black Friday je tak úspěšný, že se ho podle interních údajů z Tiendeo letos zúčastní 9 z 10 lidí. Proto si velké řetězce jako Datart, Astratex nebo Pandora nechtějí nechat ujít příležitost snížit v tento den své ceny ve prospěch svých zákazníků.

Mezi nejvyhledávanější akce patří slevy na módu a techniku, protože například slevy na mobilní telefony, televize nebo pračky znamenají podstatný cenový rozdíl a přináší značné úspory.

Kromě toho se toto datum také stává skvělou příležitostí začít vánoční nákupy, a získat tak nejnižší ceny zboží, které jste již plánovali koupit.


BLACK FRIDAY V TIENDEO

V Tiendeo chceme pomoci uživatelům najít všechny ty nabídky, které jim mohou pomoci ušetřit nějaké peníze během Černého pátku. Z tohoto důvodu je výrazně zvýšen počet katalogů a kupónů, které v této době zveřejníme. Například v Mexiku se zveřejnění obsahu během oslav Buen Fin 2019, mexického bratra Black Friday, zvýšilo o téměř 30% ve srovnání s předchozími měsíci.

Neustálá aktualizace obsahu, který nabízíme, pomáhá uživatelům důvěřovat v Tiendeo a používat náš web jako referenci, když potřebují naplánovat své nákupy a najít nejlepší nabídky během Černého pátku. Když se vrátíme do Mexika, počet otevření katalogů se během oslav Buen Fin 2019 zvýšil o 200%.


PLÁNUJTE A UŠETŘETE S NABÍDKAMI NA BLACK FRIDAY

Aby bylo možné získat ty nejzajímavější nabídky hned jak jsou zveřejněny, je důležité dobré plánování. Díky Tiendeo můžete udržovat krok se všemi slevami, které značky a firmy spouštějí v tento den, navíc můžete porovnat a najít nejnižší ceny různých produktů, které plánujete koupit.

Čekají na vás neuvěřitelné slevy na techniku, spotřebiče, hračky, nábytek a mnoho dalšího.

Nenechte si to ujít a zůstaňte naladěni na všechny nejnovější zprávy z Černého pátku 2021!