Tiendeo official website
Black Friday

Černý Pátek 2023 Nabídky & Slevy

BLACK FRIDAY 2023 JE SKORO ZDE

Black Friday je za dveřmi a obchody již připravují své nejlepší nabídky pro spotřebitele, aby při svých nákupech ušetřili spoustu peněz. V letošním roce se slavný Black Friday uskuteční 24. listopadu a nabídne vše, od skvělých slev na techniku po nejnižší ceny módy a doplňků nebo domácích spotřebičů. Připravte se chytit nabídky hned, jak budou v tento Black Friday spuštěny!
Black Friday

Nejlepší zúčastněné obchody v Black Friday

  • Logo Lidl
  • Logo JYSK
  • Logo Datart
  • Logo Kaufland
  • Logo Pepco
  • Logo OBI
CO JE TO CYBER MONDAY?

Cyber Monday pochází z Ameriky a vždy se koná první pondělí po Black Friday. Ačkoliv Cyber Monday se poprvé objevil v minulém století, od roku 2005 byl jeho růst exponenciální, rozšířil se po celé Evropě a stal se přední světovou komerční akcí.

Mnoho spotřebitelů netrpělivě očekává příchod tohoto data, aby využilo spousty nabídek od mnohých obchodů a značek. Plánují své nákupy, aby získali zboží, které potřebují, odstartovali vánoční nákupy, nebo prostě koupili výrazně zlevněný produkt, který ani neplánovali koupit.


KDY JE CYBER MONDAY?

Letos se Cyber Monday uskuteční 24. listopadu. Během posledních několika let se stalo běžnou praxí začít nabízet slevy a propagační akce více či méně jeden týden předem a také si tuto akci užít následující víkend, známý jako Černý víkend.


MALOOBCHODY, KTERÉ SE ÚČASTNÍ CYBER MONDAY 2023

Rok od roku se této akce účastní více a více maloobchodů a značek a nabízejí neuvěřitelné slevy. E-shopy i kamenné obchody chtějí svým zákazníkům nabídnout nejlepší slevy a propagační akce. Proto si velké řetězce jako Planeo Elektro, Datart nebo Tesco nechtějí nechat ujít příležitost snížit v tento den své ceny ve prospěch zákazníků.

Kromě toho existují některé maloobchody, které již zahájily kampaň s nabídkami a slevami. Právě teď najdete skvělé nabídky u některých prodejců, jako je Mall, JYSK nebo IKEA, a můžete začít šetřit.


JAKÉ MŮŽEME OČEKÁVAT NABÍDKY?

Cyber Monday je tak úspěšný, že se ho podle interních údajů z Tiendeo letos zúčastní 9 z 10 lidí. Proto si velké řetězce jako Tescoma, Decathlon nebo Nike nechtějí nechat ujít příležitost snížit v tento den své ceny ve prospěch svých zákazníků.

Mezi nejvyhledávanější akce patří slevy na módu a techniku, protože například slevy na mobilní telefony, televize nebo pračky znamenají podstatný cenový rozdíl a přináší značné úspory.

Kromě toho se toto datum také stává skvělou příležitostí začít vánoční nákupy, a získat tak nejnižší ceny zboží, které jste již plánovali koupit.


CYBER MONDAY V TIENDEO

V Tiendeo chceme pomoci uživatelům najít všechny ty nabídky, které jim mohou pomoci ušetřit nějaké peníze během Cyber Monday. Z tohoto důvodu je výrazně zvýšen počet katalogů a kupónů, které v této době zveřejníme. Například v Mexiku se zveřejnění obsahu během oslav Buen Fin 2019, mexického bratra Cyber Monday, zvýšilo o téměř 30% ve srovnání s předchozími měsíci.

Neustálá aktualizace obsahu, který nabízíme, pomáhá uživatelům důvěřovat v Tiendeo a používat náš web jako referenci, když potřebují naplánovat své nákupy a najít nejlepší nabídky během Cyber Monday. Když se vrátíme do Mexika, počet otevření katalogů se během oslav Buen Fin 2019 zvýšil o 200%.


PLÁNUJTE A UŠETŘETE S NABÍDKAMI NA CYBER MONDAY

Aby bylo možné získat ty nejzajímavější nabídky hned jak jsou zveřejněny, je důležité dobré plánování. Díky Tiendeo můžete udržovat krok se všemi slevami, které značky a firmy spouštějí v tento den, navíc můžete porovnat a najít nejnižší ceny různých produktů, které plánujete koupit.

Čekají na vás neuvěřitelné slevy na techniku, spotřebiče, hračky, nábytek a mnoho dalšího.

Nenechte si to ujít a zůstaňte naladěni na všechny nejnovější zprávy z Cyber Monday 2023!
Black Friday