Black Friday 2021 Nabídky & Slevy

NEČEKEJTE S ÚSPORAMI AŽ NA BLACK FRIDAY!

Zatímco čekáte na další Black Friday, který se bude konat 26. listopadu 2021, užijte si všechny nabídky a propagační akce, které najdete v Tiendeo.

Tiendeo Top nabízí za Black Friday

Nejlepší zúčastněné obchody v Black Friday

Logo Tesco
Logo Planeo Elektro
Logo Rossmann
Logo Okay
Logo Makro
Logo Globus
Logo CZC
Logo Adidas
Logo Mall
Logo Pet Center
Logo Jena Nábytek
Logo Pepco
Logo Lidl
Logo Kaufland
Logo Datart
Logo Penny Market
Logo Albert
Logo Billa
Logo Kik
Logo OBI
Logo New Yorker

CO JE TO BLACK FRIDAY?

Black Friday pochází z Ameriky a vždy se koná první pátek po Díkůvzdání. Ačkoliv Black Friday se poprvé objevil v minulém století, od roku 2005 byl jeho růst exponenciální, rozšířil se po celé Evropě a stal se přední světovou komerční akcí.

Mnoho spotřebitelů netrpělivě očekává příchod tohoto data, aby využilo spousty nabídek od mnohých obchodů a značek. Plánují své nákupy, aby získali zboží, které potřebují, odstartovali vánoční nákupy, nebo prostě koupili výrazně zlevněný produkt, který ani neplánovali koupit.


KDY JE BLACK FRIDAY?

Letos se Black Friday uskuteční 26. listopadu. Během posledních několika let se stalo běžnou praxí začít nabízet slevy a propagační akce více či méně jeden týden předem a také si tuto akci užít následující víkend, známý jako Černý víkend.


MALOOBCHODY, KTERÉ SE ÚČASTNÍ ČERNÉHO PÁTKU 2021

Rok od roku se této akce účastní více a více maloobchodů a značek a nabízejí neuvěřitelné slevy. E-shopy i kamenné obchody chtějí svým zákazníkům nabídnout nejlepší slevy a propagační akce. Proto si velké řetězce jako Planeo Elektro, Datart nebo Tesco nechtějí nechat ujít příležitost snížit v tento den své ceny ve prospěch zákazníků.

Kromě toho existují některé maloobchody, které již zahájily kampaň s nabídkami a slevami. Právě teď najdete skvělé nabídky u některých prodejců, jako je Mall, JYSK nebo IKEA, a můžete začít šetřit.


JAKÉ MŮŽEME OČEKÁVAT NABÍDKY?

Black Friday je tak úspěšný, že se ho podle interních údajů z Tiendeo letos zúčastní 9 z 10 lidí. Proto si velké řetězce jako Tescoma, Decathlon nebo Nike nechtějí nechat ujít příležitost snížit v tento den své ceny ve prospěch svých zákazníků.

Mezi nejvyhledávanější akce patří slevy na módu a techniku, protože například slevy na mobilní telefony, televize nebo pračky znamenají podstatný cenový rozdíl a přináší značné úspory.

Kromě toho se toto datum také stává skvělou příležitostí začít vánoční nákupy, a získat tak nejnižší ceny zboží, které jste již plánovali koupit.


BLACK FRIDAY V TIENDEO

V Tiendeo chceme pomoci uživatelům najít všechny ty nabídky, které jim mohou pomoci ušetřit nějaké peníze během Černého pátku. Z tohoto důvodu je výrazně zvýšen počet katalogů a kupónů, které v této době zveřejníme. Například v Mexiku se zveřejnění obsahu během oslav Buen Fin 2019, mexického bratra Black Friday, zvýšilo o téměř 30% ve srovnání s předchozími měsíci.

Neustálá aktualizace obsahu, který nabízíme, pomáhá uživatelům důvěřovat v Tiendeo a používat náš web jako referenci, když potřebují naplánovat své nákupy a najít nejlepší nabídky během Černého pátku. Když se vrátíme do Mexika, počet otevření katalogů se během oslav Buen Fin 2019 zvýšil o 200%.


PLÁNUJTE A UŠETŘETE S NABÍDKAMI NA BLACK FRIDAY

Aby bylo možné získat ty nejzajímavější nabídky hned jak jsou zveřejněny, je důležité dobré plánování. Díky Tiendeo můžete udržovat krok se všemi slevami, které značky a firmy spouštějí v tento den, navíc můžete porovnat a najít nejnižší ceny různých produktů, které plánujete koupit.

Čekají na vás neuvěřitelné slevy na techniku, spotřebiče, hračky, nábytek a mnoho dalšího.

Nenechte si to ujít a zůstaňte naladěni na všechny nejnovější zprávy z Černého pátku 2021!