Nabídky & Slevy na Černý Pátek 2020

NEČEKEJTE S ÚSPORAMI AŽ NA BLACK FRIDAY!

Zatímco čekáte na další Black Friday, který se bude konat 27. listopadu 2020, užijte si všechny nabídky a propagační akce, které najdete v Tiendeo.

Tiendeo Top nabízí za Black Friday

Nejlepší zúčastněné obchody v Black Friday

Logo Lidl
Logo IKEA
Logo Globus
Logo Makro
Logo Datart
Logo JYSK
Logo O2
Logo Euronics
Logo Okay
Logo Dr. Max
Logo Tesco
Logo Kaufland
Logo A3 sport
Logo Orsay
Logo Decathlon
Logo Hornbach
Logo Möbelix
Logo Albert
Logo T.S. Bohemia
Logo Billa
Logo Planeo Elektro

CO JE TO ČERNÝ PÁTEK?

Černý pátek pochází z Ameriky a vždy se koná první pátek po Díkůvzdání. Ačkoliv Černý pátek se poprvé objevil v minulém století, od roku 2005 byl jeho růst exponenciální, rozšířil se po celé Evropě a stal se přední světovou komerční akcí.

Mnoho spotřebitelů netrpělivě očekává příchod tohoto data, aby využilo spousty nabídek od mnohých obchodů a značek. Plánují své nákupy, aby získali zboží, které potřebují, odstartovali vánoční nákupy, nebo prostě koupili výrazně zlevněný produkt, který ani neplánovali koupit.


JAKÉ MŮŽEME OČEKÁVAT NABÍDKY?

Černý pátek je tak úspěšný, že se ho podle interních údajů z Tiendeo letos zúčastní 9 z 10 lidí. Proto si velké řetězce jako Lidl, IKEA, Globus nechtějí nechat ujít příležitost snížit v tento den své ceny ve prospěch svých zákazníků.

Mezi nejvyhledávanější akce patří slevy na módu a techniku, protože například slevy na mobilní telefony, televize nebo pračky znamenají podstatný cenový rozdíl a přináší značné úspory.

Kromě toho se toto datum také stává skvělou příležitostí začít vánoční nákupy, a získat tak nejnižší ceny zboží, které jste již plánovali koupit.


PLÁNUJTE A UŠETŘETE S NABÍDKAMI NA ČERNÝ PÁTEK

Aby bylo možné získat ty nejzajímavější nabídky hned jak jsou zveřejněny, je důležité dobré plánování. Díky Tiendeo můžete udržovat krok se všemi slevami, které značky a firmy spouštějí v tento den, navíc můžete porovnat a najít nejnižší ceny různých produktů, které plánujete koupit.

Čekají na vás neuvěřitelné slevy na techniku, spotřebiče, hračky, nábytek a mnoho dalšího.

Nenechte si to ujít a zůstaňte naladěni na všechny nejnovější zprávy z Černého pátku 2020!