Reklama

Restaurace - Akce, Promo a Letáky

Reklama

Restaurace Obchody

Starbucks logo
Ovocný Světozor logo
Potrefená Husa logo
UGO logo
Costa Coffee logo
Oxalis logo
Bageterie Boulevard logo
Burger King logo
KFC logo
McDonald's logo

Najděte Restaurace katalogy ve vašem městě

Ukázat více měst

Restaurace

Najděte všechny nejnovější nabídky restaurací na Tiendeo

Restaurace rychlého občerstvení jsou využívany velkým množstvím lidí každý den. Každý z nás si alespoň občas do těchto typů restaurací zajde, aby si pochutnal na dobrém hamburgeru, pizze, bagetě nebo wrapu a pobavili se s rodinou nebo přáteli. 

Využijte všech akcí Bageterie Boulevard, kde naleznete velký výběr baget s různými druhy pečiva. Velkou nabídku slevových poukazů nabízí slavný franšíz rychlého občerstvení, který jednoznačně vede na mezinárodním trhu a tím je McDonald''s. Slevové kupóny pravidelně vydává také Burger King i KFC. Pokud dostanete chuť na pizzu, určitě vyzkoušejte Pizza Hut nebo Telepizza. Velkou nabídku zmrzliny, zákusků a zdravých smoothie nalezneme v občerstvení jako Ovocný světozor, Frutisimo nebo Ugo a z velkého množství různých druhů kávy si můžeme vybrat v Costa coffee nebo Starbucks. Pokud zrovna máme chuť na bohatší jídlo nebo chuť na pivo či nějaký koktejl, doporučujeme Potrefenou husu, kterou najdeme ve všech větších městech, ale také Kolkovnu, která má pobočky všude po Praze.

 

Nejlepší nabídky a akce pro všechny zákazníky

Jak poznáte, které restaurace poskytují donáškové služby? Jak si můžete být jisti, které špičkové restaurace ve vašem městě jsou stále cenově dostupné? A kde si zkontrolujete správnou adresu a kontaktní údaje nejnovější resturace ve městě? Díky Tiendeo lze rychle a snadno zobrazit cokoliv od akcí na rychlé občerstvení a provozní doby restaurací až po menu, adresy a aktuální speciality. Ať už hledáte nejbližší KFC v Praze, McDonald''s v Brně nebo Burger King v Ostravě. Pokud však objednávání u pultu pro vás není ideální, můžete také zůstat informováni o nejnovějších speciálech a akcích některých oblíbených českých restaurací včetně Potrefené Husy, Kolkovny a dalších.

Aby vám žádná nabídka nebo akce neunikla, vytvořte si upozornění a dostanete je pohodlně na váš e-mail nebo smartphone, abyste je mohli využít všechny.

Reklama