Tiendeo official website
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru
Chystáme se uveřejnit nabídky z Restaurace.

Hledáte ty nejlepší nabídky v kategorii Restaurace?

Pokud hledáte nejlepší akce v kategorii Restaurace jste na správném místě. Zde na Tiendeo máme všechny katalogy, takže nejpřijdete o žádné online akce od Bageterie Boulevard, KFC, UGO a mnoho dalších obchodů. Aktuálně je 233 obchodů v kategorii Restaurace ale žádný z nich nemá aktivní obsah. Přihlaste se k odběru našeho newsletteru, abyste zůstali informováni o nových akcích v kategorii Restaurace category a buďte první, kdo se dozví o nejlepších nabídkách online.

Restaurace obchody

  • Logo Bageterie Boulevard
  • Logo KFC
  • Logo UGO
  • Logo Costa Coffee
  • Logo Potrefená Husa
  • Logo Ovocný Světozor

Restaurace

Najděte všechny nejnovější nabídky restaurací na Tiendeo

Restaurace rychlého občerstvení jsou využívany velkým množstvím lidí každý den. Každý z nás si alespoň občas do těchto typů restaurací zajde, aby si pochutnal na dobrém hamburgeru, pizze, bagetě nebo wrapu a pobavili se s rodinou nebo přáteli. 

Využijte všech akcí Bageterie Boulevard, kde naleznete velký výběr baget s různými druhy pečiva. Velkou nabídku slevových poukazů nabízí slavný franšíz rychlého občerstvení, který jednoznačně vede na mezinárodním trhu a tím je McDonald's. Slevové kupóny pravidelně vydává také Burger King i KFC. Pokud dostanete chuť na pizzu, určitě vyzkoušejte Pizza Hut nebo Telepizza. Velkou nabídku zmrzliny, zákusků a zdravých smoothie nalezneme v občerstvení jako Ovocný světozor, Frutisimo nebo Ugo a z velkého množství různých druhů kávy si můžeme vybrat v Costa coffee nebo Starbucks. Pokud zrovna máme chuť na bohatší jídlo nebo chuť na pivo či nějaký koktejl, doporučujeme Potrefenou husu, kterou najdeme ve všech větších městech, ale také Kolkovnu, která má pobočky všude po Praze.

 

Nejlepší nabídky a akce pro všechny zákazníky

Jak poznáte, které restaurace poskytují donáškové služby? Jak si můžete být jisti, které špičkové restaurace ve vašem městě jsou stále cenově dostupné? A kde si zkontrolujete správnou adresu a kontaktní údaje nejnovější resturace ve městě? Díky Tiendeo lze rychle a snadno zobrazit cokoliv od akcí na rychlé občerstvení a provozní doby restaurací až po menu, adresy a aktuální speciality. Ať už hledáte nejbližší KFC v Praze, McDonald's v Brně nebo Burger King v Ostravě. Pokud však objednávání u pultu pro vás není ideální, můžete také zůstat informováni o nejnovějších speciálech a akcích některých oblíbených českých restaurací včetně Potrefené Husy, Kolkovny a dalších.

Aby vám žádná nabídka nebo akce neunikla, vytvořte si upozornění a dostanete je pohodlně na váš e-mail nebo smartphone, abyste je mohli využít všechny.

Sledujte Tiendeo

Stáhnout aplikaci Tiendeo

Stáhnout aplikaci TiendeoStáhnout aplikaci Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právní upozornění |
Spravovat soubory cookie