Tiendeo official website

Hledáte ty nejlepší nabídky v kategorii Hyper-Supermarkety?

Pokud hledáte nejlepší akce v kategorii Hyper-Supermarkety jste na správném místě. Zde na Tiendeo máme všechny katalogy, takže nejpřijdete o žádné online akce od Lidl, Kaufland, Tesco a mnoho dalších obchodů. Aktuálně je 45 Hyper-Supermarkety katalogů na Tiendeo a 467 obchodů. Prohlédněte si nejnovější Coop katalog "katalog Coop" platný od 24/05/2023 do 06/06/2023 a začněte šetřit ihned!

Hyper-Supermarkety obchody

  • Logo Lidl
  • Logo Kaufland
  • Logo Tesco
  • Logo Billa
  • Logo Penny Market
  • Logo Albert

Hyper-Supermarkety

Najděte všechny nejnovější nabídky z hypermarketů a supermarketů na Tiendeo 

Prvním supermarketem v Česku byla Mana holandské společnosti Ahold v Jihlavě otevřeným 6. června 1991. V roce 1991 vstoupil na český trh i řetězec Billa. Velké řetězce s potravinami a dalším rychloobrátkovým zbožím upevňují v polsedních letech svou pozici na trhu.

Nákup v supermarketech může být velice různorodý. Od těch nejběžnějších potravin jako je například chléb nebo mléko, až po více přepychové jako je víno nebo bonboniéra. Mnoho supermarketů i hypermarketů ale také kromě potravin nabízí zboží drogeristické, sekci papírnictvíhraček nebo i oblečení

Mezi nejoblíbenější značky potravin v ČR patří například NestléEmcoMadetaHaméKinderAlproPenam a mnoho dalšího. Každý supermarket má také vlastní značku, pod kterou nabízí nejen potraviny, ale například i kosmetiku. Málokdo však ví, že některé řetězce mají značek víc a nemusí se nutně jmenovat stejně jako daný obchod. V současné době naleznete vlastní značky u všech obchodních řetězců, ovšem u některých (např. Lidl) tvoří téměř celý sortiment, jiné (např. KauflandTesco) je prodávají ve větší míře jako alternativu známého značkového zboží a další (např. Globus) je vedou jen jako doplněk. Často je tento typ zboží spojován s nižší cenou.


Nabídky hypermarketů a supermarketů na Tiendeo

Na Tiendeo můžete najít širokou škálu hypermarketů a supermarketů s výhodnými pravidelnými slevami akcemi. Mezi potravinové supermarkety patří Lidl, Kaufland, Tesco, Billa, Penny Market, Albert, Coop, Globus, Makro, Jip, Norma, Iceland, Delmart, Country Life. K prodejnám s chovatelskými potřebami patří Pet Center, Zvěrokruh nebo Super Zoo. Nespresso najdete cokoliv týkající se kávy této značky. Velké oblibě se také těší více a více online e-shopů potravin, ze kterých na Tiendeo najdete Košík.

V sekci Hyper-Supermarkety naleznete všechny katalogyletáky nabídky vašich oblíbených provozoven. Díky této sekci budete každý týden informováni o nejlepších nabídkách potravindrogerieúklidových domácích prostředků a dalšího.


Sledujte Tiendeo

Stáhnout aplikaci Tiendeo

Stáhnout aplikaci TiendeoStáhnout aplikaci Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona

Právní upozornění |
Spravovat soubory cookie