Reklama

Hledáte ty nejlepší nabídky v kategorii Hobby?

Pokud hledáte nejlepší akce v kategorii Hobby jste na správném místě. Zde na Tiendeo máme všechny katalogy, takže nejpřijdete o žádné online akce od Dráčik, Čedok, Pompo a mnoho dalších obchodů. Aktuálně je 9 Hobby katalogů na Tiendeo a 188 obchodů. Prohlédněte si nejnovější Exim Tours katalog "POZNÁVACÍ ZÁJEZDY" platný od 26/01/2023 do 12/02/2023 a začněte šetřit ihned!

Hobby obchody

  • Logo Dráčik
  • Logo Čedok
  • Logo Pompo
  • Logo Bambule
  • Logo Exim Tours
  • Logo Knižní klub

Hobby

Najděte všechny nejnovější nabídky z Hobby na Tiendeo

V této sekci naleznete všechny katalogy, brožury a nabídky z hračkářství, cestovních kanceláří nebo také kin ve vašem okolí. Najdete zde zboží a služby od knih, filmů, zájezdů až po hračky pro ty nejmenší. Na Tiendeo nabízíme přehled z vašich nejoblíbenějších prodejen a hračkářství jakou jsou Dráčik, Pompo, Bambule, Sparkys až po Aldi, kde najdete skvělou nabídku dárku pro děti, rodiče, prarodiče i kamarády. Dále zde můžete najít nabídku cestovních kanceláří jako například Čedok, Exim tours, Fischer, Firo tour, Alexandria nebo Victoria, kde si můžete vybrat ze zájezdů po celý rok. Z knih si můžete vybírat v Knižním klubu nebo Luxoru a z nabídky filmů v Cinema City nebo Bontonland.

Naleznete zde katalogy se skvělým zdrojem inspirace pro váš volný čas nebo také nápady, jak obdarovat vaše blízké na narozeniny, Vánoce nebo Valentýna

 

Nabídka zábavy pro všechny zákazníky

Většina hračkářství vydává měsíční katalog nebo brožuru za sezónu, přičemž Vánoce jsou bezesporu nejočekávanějším obdobím. Doporučujeme, abyste si vytvořili upozornění na produkty, které chcete koupit a byli tak informováni o nových nabídkách. 

Cestovní kanceláře obvykle vydávají roční katalogy nebo podle sezón. Nejvíce publikací vychází měsíce před červencem a srpnem. Přestože je srpen stále typickým prázdninovým měsícem, stále více lidí dává přednost cestování mimo sezónu a využívá mimosezónní ceny a fantastické nabídky. Katalogy zájezdů obvykle obsahují velmi podrobné informace o typech hotelů s fotografiemi a cenami podle sezón a také lety či jiné dopravní prostředky.

Větší knihkupectví s širším sortimentem vydávají zpravidla měsíční katalog nabídek. Zbytek knihkupectví a papírnictví vydává katalog maximálně za sezónu. Tyto katalogy jsou většinou věrným shrnutím nabídky, kterou později najdeme v obchodech. Hvězdnou sezónou jsou pro nákup knih určitě již zmiňované Vánoce.

Upozornění od Tiendeo

Chci dostávat nejnovější Hobby katalogy a exkluzivní nabídky od Tiendeo v vaše město

Zásady ochrany osobních údajů

Sledujte Tiendeo

Stáhnout aplikaci Tiendeo

Stáhnout aplikaci TiendeoStáhnout aplikaci Tiendeo

© 2023 Tiendeo Web Marketing SL | Palau de Mar, 08039 Barcelona