Reklama

Nejlepší akce v Ostrava

Reklama

Letáky a nejlepší nabídky v Ostrava

Coop
Penny Market
Kaufland
Billa
Lidl
Pepco
OBI
Albert
Datart
Globus
Hecht
Tesco
JYSK
Planeo Elektro
Kik
Sportisimo

Tiendeo ve vašem městě

Ukázat více měst

Ostrava: Turismus, nakupování a mnohem více!

Ostrava je statutární, krajské a univerzitní město na severovýchodě Česka v Moravskoslezském kraji, poblíž hranice s Polskem. Počtem obyvatel i rozlohou je třetí největší město v Česku

Od roku 2002 se v Ostravě koná multižánrový hudební festival Colours of Ostrava, který do města každoročně přivádí řadu hvězd a desetitisíce návštěvníků. Mezi další nejznámějsí kulturní akce pořádané v Ostravě patří hudební festival Beats for Love a festivaly vážné hudby jako Janíčkův máj, Svatováclavský hudební festival a Shakespearovské slavnosti. V Ostravě se nachází řada divadel, galerií a kulturních domů.

V Ostravě lze navštívit také řadu muzeí, jako například Ostravské muzeum, které se věnuje historii města, přírodě i krajině Ostravska. Dále Dům umění, který patří k architektonickým zajímavostem města. Malý a Velký svět techniky, Důl Michal nebo Hornické muzeum Landek Park. Ostrava má industriální charakter a pro turisty je zajímavá zejména Dolní oblast Vítkovice a již zmíněné Důl Michal, nebo Landek Park. Nejčastějšími cíli kromě muzeí a galerií jsou například Nová radnice, Komenského sady, Pohádkový orloj, Slezskoostravský hrad, Stodolní ulice, Masarykovo náměstí, Zoologická zahrada Ostrava, Planetárium Ostrava, DinoPark Ostrava a mnoho dalšího.

Ostrava: Nákupní mapa

V Ostravě se nachází spousta míst k nakupování. Jedno z nejoblíbenějších nákupních center je Avion Schopping Park Ostrava s širokým sortimentem značkové módy, elektroniky a nábytku. Obchodní centrum Avion má výbornou dopravní dostupnost, hlídaný dětský koutek a jiné atrakce, kde hlavními obchody jsou zejména IKEA, Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius s mnoho dalšího. Nákupní a zábavní centrum Futurum nabízí pestrý sortiment módy, elektroniky a služeb, součástí je také Multikino CineStar, Alza.cz, obchody jako Baťa, H&M, A3, Takko a spousty dalších. Forum Nová Karolina se pyšní velkým hypermarketem, moderním fitness centrem, obřím kinem a dětským koutkem, obchody jako Gap, Mango, Terranova, Mohito, H&M, Marks&Spencer a dalšími. Oblíbeným obchodním střediskem je také Outlet Arena Moravia, který nabízí světové i české značky a slevy po celý rok. Mezi tyto značky patří například Adidas, Calzedonia, Desigual, Esprit, Gant, Pepe Jeans, Puma, Tommy Hilfiger a mnoho dalšího.

V neposlední řadě v Ostravě můžeme také nalézt další obchodní centra, kterými jsou Centro Ostrava Nákupní Park, OC Galerie nebo Nákupní centrum Géčko.

V Ostravě samozřejmě také najdeme spoustu obchodních řetězců potravinářských prodejen jako je Billa, Tesco, Globus, Penny Market, Lidl nebo Albert. Každou z těchto prodejen i jejich letáky, promo a akce najdete na Tiendeo.

Tiendeo international

Reklama